ZŠ ORION CUP 2012/2013 - druhá najlepšia škola v kraji

Aj v školskom roku 2012/2013 sme sa zúčastnili školskej florbalovej súťaže ZŠ ORION CUP. Za naše družstvo mohli nastúpiť iba žiaci ZŠ Hargašova narodení 1999 až 2001. V Bratislavskom kraji sa do tejto súťaže zapojilo 65 škôl.  Po lokálnom a okresnom kole bez prehry našu spanilú jazdu zastavili až žiaci  ZŠ kpt. Nálepku zo Stupavy.  Vo finále krajského kola sme s nimi prehrali 1:6. Do celoslovenského kola postupoval iba prvý. V krajskom kole nám pre chorobu chýbal náš najlepší hráč - kapitán Dávid Leskovský. Najleší hráči nášho tímu: Dávid Leskovský, Leonard Haraslín a brankár Martin Mušitz. 

Výsledky:

LOKALITA:

Jednoznačne naše víťazstvá nad všetkými účastníkmi: ZŠ Horova (DNV), ZŠ Bukovčana (DNV), ZŠ Malokarpatské námestie Lamač.

OKRES:

zápasy v skupine: Hargašova - Gym. L. Sáru 2:1

                                Hargašova - ZŠ Beňovského 4:0

                                Hargašova - ZŠ A. Dubčeka 4:0

 semifinále: Hargašova - SZŠ Esprit  4:3

finále:           Hargašova - Gym. L. Sáru 3:2

KRAJ:

zápasy v skupine:   Hargašova - ZŠ Žitavská 1:1

                                   Hargašova - ZŠ zo Senca 2:1

semifinále:            Hargašova - ZŠ Kalinčiakova 2:1 sn

finále:                     Hargašova - ZŠ kpt. Nálepku 1:6