ZŠ Canadien a Exel CUP - krajské kolo

  V utorok 13.11.2007 sa na základnej škole v Stupave uskutočnilo krajské kolo  ZŠ Canadien a Exel CUP v kategórii piatych a šiestych ročníkov. Našu školu tu reprezentovali  tímy chlapcov a dievčat.

    Naše dievčatá sa v konečnom poradí umiestnili na fantastickom, ale nepostupujúcom   druhom mieste, keď sa im podarilo v prvom zápase poraziť odveké rivalky - domáce Stupavčanky zo ZŠ Kpt. J. Nálepku Stupava 3:2. V zápase o prvé miesto podľahli vyspelejšiemu tímu zo ZŠ Metodová 1:4.  Oporami nášho dievčenského tímu boli Vanda Liďákova - 3 góly a brankárka Nikola Gulabová, ktorá mnohokrát podržala svoje spoluhráčky.

  Veľký úspech dosiahli naši chlapci, piataci a šiestaci našej školy. Po dramatických súbojoch vyhrali krajské kolo a postúpili na celoštátny turnaj do Košíc. V prvom zápase sme po napínavom priebehu zremizovali so ZŠ Teplická 7:7, keď vyrovnávajúci gól dal Oliver Kubaský v záverečnej power-play. V druhom a treťom zápase sme nenechali nič na náhodu. Postupne sme vyhrali nad domácimi zo ZŠ Kpt. J. Nálepku  6:3 a v poslednom zápase sme porazili žiakov zo ZŠ Prokofievova 14:4. Našimi najproduktívnejšími hráčmi boli: Matej Kubovič - 9 gólov, Oliver Kubaský - 6 gólov, Denis Leskovský 6 gólov, Denis Jakubík a Lucien Haraslín po 3 góly.