Začiatok BAMZ - 1. gól v 25. sekunde a 5 gólov počas oslabenia.

Naši mladší žiaci odohrali v sobotu 8.11. prvý ligový zápas. Súperom v tomto kole bol domáci tím 1.SC Malacky.

Naši chalani od prvej minúty, lepšie povedané od prvej sekundy, išli do zápasu s plným nasadením a skóre sa menilo už v 25. sekunde! Týmto gólom konkurujú našim extraligistom, ktorí svoj prvý gól v lige strelili po 15 sekundách od úvodného vhadzovania.

Presné prihrávky, rýchle rozohrávanie, pohyb na ihrisku s loptou, či bez nej, obsadzovanie hráčov, uvoľnovanie sa. Toto všetko prinieslo 15 gólov v súperovej bránke, z toho 5 gólov padlo počas našeho 2 minútového oslabenia. Výsledok, ktorý sme si želali na úvod sezóny.

Zápas sa nakoniec ukončil v 5 minúte a 51 sekunde 2. tretiny za stavu 0:15, pre naše U13, kvôli nadmernej prevahe súpera v zmysle predpisu súťaže BAMZ.

Chalanom gratulujeme a súperovi držíme palce v ďalších zápasoch.