Októbrové priateľské zápasy mužov 2011

Tretí zápas, prvá prehra

23.10.2011
V dnešnom priateľskom zápase mužov s extraligovým Bogdauom Stupava sme so súperom držali krok od začiatku až do konca. Viedli sme, prehrávali. Dominovali, ale aj zaostávali. V čom? To si radšej necháme pre seba, aby sme sa príliš "neodhalili" pred začiatkom BA M3. Cenná skúsenosť a zaujímavý výsledok - tesná "7 sekundová" prehra 9:10. Rozhodujúci gól padol 7 sekúnd pred koncom zápasu. Podstatné je, že vieme o svojich chybách a budeme pracovať na ich odstránení. Od trénera, až po dnešného 15. hráča nášho tímu na ihrisku.

16.10.2011
... máme na konte druhú výhru nad Snipers Bratislava. Nerodila sa ľahko, opäť sme prehrali prvú tretinu, tentoraz 2:3. V prestávke sme si "vyčistili žalúdky". Bez zbytočných rečí o tom, kto je v akej forme, sme zápas otočili.

Čiastočne preskupené útoky, pressing celou päticou hráčov a zápas skončil nakoniec 9:5 (2:3, 2:0, 5:2) v náš prospech. Výborne nám zachytali obaja brankári SImon a Braňo, štandard odviedli starší skúsenejší hráči. V poslednej tretine sa zlepšeným výkonom pridala tretia päťka. Napriek víťazstvu ide len o prípravu pred začiatkom tretej ligy. Stretneme sa v nej dvakrát aj so Snipermi. Či naša hra bude spĺňať vyššie nároky sa dozvieme už o týždeň v ďalšom prípravnom zápase -  s extraligovým Bogdauom Stupava, 23.10.2011 od 19.00 hod v hale pri ZŠ Stupava.

 

10.10.2011
Prvý, priateľský, zápas v novej sezóne sme odohrali na "našej" pôde včera podvečer s tímom Snipers Bratislava. V zostave s dvoma brankármi Simonom a Braňom, obrancami Adamom, Rudom, Jurom M a Erikom, útočníkmi Simonom, Mišom K, Oliverom, Denisom J, Denisom L, Maťom, Marošom, Paťom a Kubom sme otvorili sezónu v celkom obstojnom podaní. Vyšla nám najmä druhá tretina, v ktorej sme obrátili nepriaznivý stav z tej prvej (1:3), a nakoniec doviedli zápas do víťazného konca 6:5. Náš tím zložený z hráčov s rokom narodenia ´97 a staršími predviedol bojovný výkon s občasnými chybami a malým nedostatkom fyzickej kondície na konci tretej tretiny. Máme čo zlepšovať, ale minimálne snaha sa blížila tej, ktorú by sme radi videli pri ligových zápasoch. Odvetu si dáme už o týždeň v nedeľu 16.10. na rovnakom mieste v hale na ZŠ v Stupave s úvodným hvizdom o 19.15 hod. Ide o vhodnú prípravu pred ostrým štartom tretej celoslovenskej ligy mužov, ktorá má naplánovaný rozbeh na prelom októbra a novembra.

Zostava (foto):

dolný rad zľava: Simon Sedláček "G", Adam Fabianek "C", jh "hrajúci tréner", Šimon Dudík, Braňo Balog "G"

stredný rad zľava: Juro Mihalovič, Denis Leskovský, Maťo Kubovič, Denis Jakubík, Mišo Klas

horný rad zľava: Rudo Krušina, Oliver Kubaský, Erik Polák, Paťo Záblacký, Kubo Kojda, Maroš Kovaľ