Stretnutie výberov

4.11. v Košiciach v MHH  Alejová organizuje ŠK HARGAŠOVA ZÁHORSKÁ BYSTRICA a Bratislavský zväz florbalu v spolupráci s Východoslovenským zväzom florbalu, Fbo Florkom Košice a Maďarským florbalovým zväzom trojstretnutie chlapčenských výberov v kategórii 1994 a mladších. Žiaľ, pre nečakané preloženie kola M1 z pôvodne plánovaného termínu 3.11. na nedeľu, sa za Výber Bratislavského kraja nebudú môcť zúčastniť viacerí hráči (aj z nášho klubu) s povinnosťami v M1.

Vo vzájomných zápasoch sa postupne stretnú družstvá:

10:30 Výber Východoslovenského regiónu - Maďarsko

12:30 Výber Bratislavského kraja - Výber Východoslovenského regiónu

14:30 Maďarsko - Výber Bratislavského kraja

Medzištátne trojstretnutie nadväzuje na aprílové stretnutia maďarských reprezentácií a výberov bratislavského regiónu (https://www.tsunami2006.eu/int ). Cieľom takýchto podujatí je snaha postupne zapojiť všetky regióny SZFB, aby hráči, ale aj napr. reprezentační tréneri mali možnosť zažiť to najlepšie v zápasovej praxi na jednom mieste.

Ak táto spolupráca bude mať aj teraz úspech, veríme, že sa s výbermi aj ostatných regiónov SZFB stretneme už počas zimných mesiacov, aby florbal na Slovensku naďalej napredoval podľa svetových trendov.

Nominovaní hráči za BA kraj:

Veninger (ŠK LIDO), Veselý (Bogdau Stupava) - Slušný, Kilik, Bajzík, Weinštuk, Banga (Snipers BA), Sternmüller (Dragons BA), Knotek (TJ Sokol Gajary), Smolenický, Hrušovský, Blahovič (Blueberries Modra), Kubovič, Kovaľ (ŠK HARGAŠOVA ZÁHORSKÁ BYSTRICA).

Stretnutí sa nezúčastnia: Vagaský (Snipers BA), Balog, Fabianek, Haraslín, Jakubík (ŠK HARGAŠOVA ZÁHORSKÁ BYSTRICA - pre povinnosti v M1), Brna, Sklenica, Gíret (VŠK FTVŠ Hurikán BA - pre povinnosti v M1).