SLOVAK OPEN 2013

Kategória muži (narodení 1997 a st.)

28.6. PIATOK

Dragons - Tsunami  0:3

IBK PIVOOO - Tsunami 1:2

Chodov - Tsunami  2:13

29.6. SOBOTA

Kominíci - Tsunami 6:3

Club 69 - Tsunami 3:3

V skupine sme skončili na druhom mieste a o semifinále sme nakoniec museli bojovať:

Osemfinále:

Dragons B - Tsunami 2:7

Śtvrťfinále:

Kominici - Tsunami 3:5

Nedeľa

SEMIFINÁLE - Tsunami Stupava 4:6 Davos Enzians - chalani podali v zápase veľmi dobrý, bojovný výkon no na výhru to nestačilo, v posledných minútach sa snažili vyrovnať so šiestimi hráčmi no súper dal gól do prázdnej brány.

o 3.MIESTO - Tsunami Stupava 2:4 Club 69 - zápas v ktorom sa ukázali najmä brankári. V tej súperovej sa predstavil český reprezentant Tomáš Kafka na ktorom si veľakrát naši chalani vylámali zuby. Samozrejme treba pochváliť aj toho našeho Martina Viléma, ktorý tiež podal výborný výkon. Nakoniec teda chalani obsadili 4té miesto za čo sa určite nemusia hanbiť. Na konci turnaja sa vyhlasoval aj All stars tím do ktorého sa dostal aj náš hráč Martin Kubovič.

Organizačne dobre zvládnutý turnaj výrazne poznačila absencia zdravotníka! Rozťaté obočie Jakuba musela ošetriť jeho priateľka (ešte, že sme aspoň dostali autolekárničku). Turnaj za 150€ + 13 x7€ náramky by mal byť aspoń online výsledkovo mapovaný na webe. 

No napriek týmto výhradám dobre preveril silu nášho spojeného tímu. Trochu tímovej vyzretosti a lepšej kondičnej pripravenosti - mohli sme byť prví. V podstate sme dokázali vyhrať v skupine 3:0 nad ceľkovo druhým Dragonsom. S víťazom sme hrali vyrovnanú partiu - chýbalo nám trochu šťastia pri premieňaní šancí. A nakoniec nešťastný zápas o tretie miesto s Club 69, kde nám už evidentne chýbali sily (deväť zápasov za tri dni). 

Chalani - ďakujem, po dlhej dobe som si zahral za špičkový tím (Šimon).