Prípravky v plnom nasadení

Pred pár dňami sa začali MS vo florbale mužov. Ale aj naše prípravky nastúpili na dôležité zápasy. Počas uplynulého víkendu sa v sobotu 1.12. v priateľských zápasoch stretli s rovesníkmi z ŠK Lido Prírodovedec. Mladší aj starší prípravkári zviedli v Malackách krásne florbalové súboje v 4 minizápasoch. Všetky tímy športovo strhli divákov, už len ich príchod na ihrisko pred otváracími zápasmi ako vo veľkom medzinárodnom florbale zožal potlesk a povzbudzovanie divákov na otvorenej scéne. Opäť jedno pekné popoludnie.

Hneď na druhý deň sa pre zmenu v Hodoníne na florbalovom kempe niečo naučili 4 naši starší prípravkári a 2 mladší žiaci. Pod vedením člena širšej českej reprezentácie mužov Jakuba Mendreka z FBC Ostrava a kapitána extraligových Bulldogs Brno Matěja Surkoša si preskúšali techniku narábania s hokejkou a dribling/miešanie s loptičkou. Organizátori z Florbal Hodonín zabezpečili vydarené podujatie.

A o pár dní sa do Hodonína vraciame. Na Vianočné turnaje prídeme v sobotu 15.12. so staršou prípravkou a v nedeľu 16.12. s mladšou.

1.12.2018 prípravky Tsunami vs ŠK Lido Prírodovedec /ŠH Malina Malacky

2.12.2018 florbalový kemp Hodonín