Pekná nedeľa

Nedeľa 28.1. nám celkom vyšla. Dopoludnia si v Mlynskej doline pekné zápasy na miniturnaji so Snipers a Wolfstahlom zahrala naša mladšia prípravka, ktorá tento turnaj aj vyhrala. Hneď po nich sa v priateľskom zápase so Snipers predstavila aj staršia prípravka, tá sa na väčšom ihrisku, ako hráva vo svojej lige BASP, zo začiatku hľadala, ale najmä v druhej tretine bola skúsenejším Sniperom vyrovnanejším partnerom. Ďakujeme Sniperom a Wolfstahlu, že majú záujem hrať počas sezóny, čo najviac zápasov.

Večerný čas sa v Stupave niesol v znamení priateľského prípravného zápasu mužov Tsunami vs Francúzsko pred nitrianskou kvalifikáciou na MS 2018. Diváci v hale, aj pred svojimi monitormi pri on-line prenose RadioLan-u videli pekné akcie a brankárske zákroky. Francúzskej reprezentácií prajeme veľa úspechov a víťazstiev! Ale nech hráči FRA nezabudnú, že jedným z ich súperov v kvalifikácii bude aj SVK repre s naším Maťom Kubovičom:)

Tsunami Záhorská Bystrica : France 5:4 sn (0:1, 2:2, 2:1), rozhodcovia: R.Bluska, P.Veninger

Po FRA vyrovnaní pred koncom tretej tretiny nasledovali samostatné nájazdy, v ktorých sme boli o niečo úspešnejší, premenili dva z nich, FRA ani jeden, všetkých 5 pokusov Willy úspešne zneškodnil.

Divákom ďakujeme, že si našli cestu do haly aj pred monitory!