Modranské hody

Na záver sezóny mladších žiakov a žiačok sme si v utorok 16.6. v Modre do sýtosti vychutnali "modranské hody".

Chalani zdolali Modrancov a FbC Shadows Bratislava. V prvom zápase si s Modrou poradili 13:4 (7:3, 6:1). V zápase proti Shadows uspeli po výsledku 7:3 (4:1, 3:2). A keďže mali domáci spolu s nami chuť ešte na jeden zápas, vyšli sme si v ústrety a odohrali aj ten s teraz už tesnejším výsledkom 7:6 pre nás po samostatných nájazdoch 13 hráčov za každé družstvo. My sme nastúpili hneď po skončení zápasu s "Tieňmi" a súper aj s trénerom Mišom Aj Lav Ju Jojka. Zápas to bol naozaj výborný, najmä preto, že sme vyrovnali 5 sekúnd pred koncom riadneho hracieho času na 6:6 (2:3, 3:2) a v nájazdoch dali o gól viac ako súper (6/5). Super:)

Dievčatá hodovali o niečo menej a v prvom zápase prehrali tesne 2:4 (0:3, 2:1). Modranky nám ušli v prvej tretine, v druhej baby zabrali a v atmosfére mohutného povzbudzovania na oboch stranách vyhrali 2:1, ale žial na celkové víťazstvo to nestačilo. V druhom zápase nám Modranky ušli v oboch tretinách:) - 1:7 (1:4, 0:3).

Aj keď sme svoj zámer zdolať domácich splnili len na polovicu, bol to príjemný športový podvečer, za ktorý ďakujeme aj skvelým rodičom našich hráčov a hráčok za kyvadlovú dopravu, lebo niekedy je tá Modra naozaj ďaleko:)

V utorok 23.6. si tak môžu všetci z ŠK HARGAŠOVA ísť do "kulturáku" do Stupavy od 18:30 prevziať s úsmevom ocenenia za ukončenú ligovú sezónu v BA regióne.

A potom prísť povzbudiť naše nádeje (prípravkárov baby aj chalanov ´97 rn a mladších) na 3. ročník Najlepšieho florbalového vysvedčenia - O pohár riaditeľky ZŠ s MŠ - na umelú trávu. Rozpis turnaja, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 25.6. v areáli školy na Hargašovej, zverejníme včas:)