Máj v rozkvete

Majstrovstvá Slovenska dorastencov, staršia prípravka na turnaji a reprezentanti na Majstrovstvá sveta juniorov. To bol uplynulý víkend.

Dorastenci v Trenčíne na svojich Majstrovstvách Slovenska potvrdzovali od piatku do nedele, že sú právom víťazmi BA regiónu, a že ich predsavzatie zabojovať o cenný kov aj na celoštátnej úrovni, nebolo len zbožným prianím, ale bolo podložené reálnymi schopnosťami. S iba jednou prehrou na turnaji - v semifinále - a víťazstvom 3:2 v záverečnom súboji o medailu s FaBK ATU Košice získali krásne 3.miesto, gratulujeme:)

Bronz / MS dorastu 2019

Do turnajov sa zapojili aj naši starší prípravkári, a to v sobotu 4.5. na Modra Florbal Cup 2019: v konkurencii 16 tímov zo SR, ČR, AUT, HUN a po 9 víťazstvách z 9 zápasov, vrátane finálovej drámy 5:4 s Coyotes Jablunkov, vybojovali turnajové zlato. Výborne chlapci, aj vám blahoželáme:)

Dozvedeli sme aj mená reprezentantov SR, ktorí sa predstavia na tohtotýždňových Majstrovstvách sveta 2019 juniorov. Teší nás, že sú medzi nimi aj naši hráči: Timotej Dinka (brankár) a Šimon Šmajda (obranca), Matyáš Němec (útočník), Marco Machovič (útočník). Držíme repre SR všetky palce!