Diváci dodávajú kvalitné palivo, krok za krokom sa štveráme na kopec a opäť budeme pred kamerami

Skvelé publikum potiahlo našich extraligistov za postupom 3:0 na zápasy v 4F play off extraligy mužov v zápasoch so Skalicou. V semifinále nás čaká tretí tím po základnej časti súťaže TJ A - FbO Nižná. S náročným súperom zahájime sériu na domácej pôde v ŠH ZŠ STUPAVA v túto sobotu 25.3. od 18:30 hod a v nedeľu 26.3. od 14:00 odohráme druhý zápas.

Naši juniori pokračujú v svojej baráži o juniorskú extraligu tiež v ŠH ZŠ STUPAVA v sobotu 25.3. od 8:50 súbojom s FbO Florpédo Bratislava. Na druhý deň na tom istom mieste pripravia predkrm pred zápasom mužov od 10:50 vs ŠK 1.FBC Zvolen.

Oba zápasy môžete vidieť naživo - v hale alebo na internete:

Tam aj tam ste vítaní:)

Vítaní ste aj na lige mladších žiakov, ktorí sa predstavia v sobotu 25.3. v BAMZ v hale na ŠDaJĽŠ Mlynská Dolina /Staré Grunty  internát "Štúrak", kde sa stretnú od 11:30 Tsunami Bratislava vs FbO Florpédo Bratislava a od 12:30 Tsunami Bratislava vs ŠK Lido Bratislava.

V nedeľu 26.3. zabojujú o účasť na Majstrovstvách Slovenska aj starší žiaci v BASZ v ŠH Mladosť Trnavská cesta v zápase od 09:15 Tsunami Bratislava vs 1.SC Malacky.

Ďakujeme za podporu:)