TSUNAMI DO TOHO!

Od stredy prežívame historický postup do finále Extraligy mužov. Srdce, obetavosť, vášeň pre florbal a skvelá divácka podpora potiahli naše družstvo do zápasov o zlaté medaile. Veľký obrat semifinálovej série s Nižnou z 0:2 na konečných 3:2 dáva silu hráčom, trénerom nájsť netušené zásoby síl, aby v súbojoch s Florbalovým klubom AS Trenčín naplno pokračovali v snahe dokráčať až na vrchol. Zároveň ďakujeme súperovi z Nižnej za prístup na ihrisku / v hľadisku v rozhodujúcom zápase.

Pripravte si hlasivky a chuť povzbudzovať a príďte buď priamo do ŠH ZŠ STUPAVA (kapacita miest je obmedzená), alebo "na" internet a buďte tam s nami vo finálovej sérii naživo v sobotu 8.4. a v nedeľu 9.4. v oba dni od 18:00 hod.

Bohatý víkendový program sa nebude týkať len mužov. Otvoria ho už v piatok večer od 19:00 v ŠC M-Šport na Ostrove v Trenčíne - Zamarovciach juniori,  ktorí sa budú snažiť získať v súboji s Florbalovým klubom AS Trenčín v piatok aspoň 1 bod alebo s Meteníkmi z Likavky v nedeľu (od 10:50 v ŠH ZŠ Stupava) body dva na potvrdenie návratu do extraligy juniorov. Pozitívna energia, ktorú im vyšlete, im v tom jednoznačne pomôže.

Ako obvykle to nebude všetko. V sobotu sa predstavia v Malackách naše družstvá mladších žiakov a v nedeľu na Lafranconi starší žiaci, ktorí chcú dotiahnuť svoje snaženie v sezóne a postúpiť na májové Majstrovstvá Slovenska.

Podrobnejší program nájdete tu aj s informáciou, ktoré zápasy by ste mohli vidieť na internete na You Tube / kanál Radiolan.

Tsunami DO TOHO!