Apríl - koniec ligových súťaží v Bratislavskom regióne

 

Mladší žiaci  

tréner Juraj Hvozdík: " Sezóna ako na hojdačke. Po dvoch tituloch za sebou, prišiel "bruchobôľ". Vynikajúce zápasy sa striedali s nepodarenými. Môžeme ľutovať, že sme nedokázali hrať plne koncentrovaní od začiatku až do konca a vďaka zbytočným prehrám v zápasoch, v ktorých sme viedli napr. po dvoch tretinách, sme o tri body prišli o medailovú pozíciu a postup na Majstrovstvá mladších žiakov. Naozaj škoda."

Podrobné štatistky BAMZ 2010/2011 tu ... 

Starší žiaci

tréner Juraj Hvozdík: " Opätovne spojený tím minuloročných starších žiakov a mladších žiakov stratil iba bod, v prvom zápase ligovej súťaže. Bezproblémový titul, o ktorom sa rozhodlo už po druhom kole ligovej súťaže. Pred nami sú Majstrovstvá Slovenska starších žiakov, na ktorých sa chceme pobiť o medailu. Verím, že vhodnou prípravou na majstrovstvá bol turnaj vo švédskej Torshalle a náš medzinárodný turnaj 5. Najlepšie
florbalové vysvedčenie v Bratislave."

Podrobné štatistky BASZ 2010/2011 tu ... 

Staršia prípravka - "A" nakoniec tretie, "B" siedme

Tréner Šimon Dudík:" Dobre rozohraná sezóna sa pre nás nakoniec skončila sklamaním. Našou ambíciou bol jednoznačne postup na  Majstrovstvá Slovenska. Rovnaký počet bodov, ale horší vzájomný zápas so Stupavou náš A - tím nakoniec posunul na tretie, nepostupové miesto. Doplatili sme na turnajový systém ligy, kedy sme ani jeden rozhodujúci zápas nehrali na domácej pôde!  Určite sme získali veľa  skúseností, náš triumf pre budúcu sezónu vidím v spojení A - B tímov. Profilovalo  sa tu v poslednom období viacero kvalitných hráčov."

Podrobné štatistky BASP 2010/2011 tu ...