4 x na stupni víťazov - X mas CUP Viedeň 2011

Výborne organizovaný turnaj v rakúskom Perchtoldsdorfe uplynulý víkend priniesol do našich radov vianočnú pohodu. V medzištátnych stretnutiach tímov z troch krajín, sme získali prvenstvá vo všetkých kategóriách a pridali prvú, bronzovú, medailu mladších hráčov z kategórie ´00 a mladších - nášho "M" tímu. A navyše ešte 4 individuálne ocenenia.

Vo všetkých zápasoch sme išli za svojim cieľom vyhrať, čo sa dá:). Rozhodovalo sa najmä v zápasoch so SZPK Komárom, ktorý nám bol najvyrovnanejším súperom.

Zahanbiť sa nedali ani ostatné tímy, napríklad Innebandidos v mužskej kategórii boli tiež kvalitným súperom. Muži prešli turnajom bez zaváhania a zakončili rok tak, ako ho začali - víťazstvami.

"M" tím dosiahol na svoju prvú veľkú medailu, a aj napriek prehrám s "S" tímom a 1:4 so SZPK, v priamom súboji o tretie miesto porazil domácich Škorpiónov 5:3 po zlepšenom výkone v druhom polčase.

Vyvrcholením turnaja bol večerný zápas nášho "S" tímu s Komárňanmi, v ktorom naši hráči doťahovali náskok súpera 0:2,2:3. Na a keďže ho aj dotiahli:), a napriek snahe oboch tímov vyhrať aj v tomto zápase už ďalší gól nepadol, mohli sa po remíze 3:3 radovať s prítomnými divákmi a spoluhráčmi z ostatných tímov Tsunami z prvenstva, o ktorom rozhodlo lepšie skóre.

Kategória:

muži - 1. Tsunami, 2. SZPK, 3. Innebandidos, 4. Skorpions, najlepší hráč Ondrej Sedlár

´96 - 1. Tsunami, 2. SZPK, 3. Skorpions, 4. Zurndorf, najlepší brankár Braňo Balog, najlepší hráč Maťo Kubovič

´00 - 1. Tsunami "S" tím, 2. SZPK, 3. Tsunami "M" tím, 4. Skorpions, najlepší brankár Igor Jakubík