Diskusná téma: Voľná diskusia

Re:Re:Re:Re:Re:novy hrac

do budem mat z ruzinova hodinu cesty :-D

tvrdosin

sme registrovani na tvrdosin 8-10.6.12 muzi www.tscup.php5.sk

drazdany

drazdany robia turnaj pre muzov nakoniec 22-24.6.12, takze tato moznost tiez pada. tvrdosin je ok.

Re:drazdany

urobil som registraciu na tvrdosin 8-10.6.12 muzi www.tscup.php5.sk, nemaju ale okamzity update, uvidime zajtra rano

Banner

No co ludkovia, kto urobi ten banner??? Mate moznost sa realizovat, ak potrebujete fotky, staci mi povedat...
Pozeral som aj ine sablony - mohli by sme urobit len stretnutie a prebrat tieto veci podrobnejsie - lebo mame skusenosti, ze vsetko co spravime - ja a Juro, tak to kritizujete.
PS: dnes je trening 17:15 - treba prist, v lige ide do tuheho - mame to dobre rozbehnute. Ja sa ospravedlnujem za nedelu a aj za dnes, ale silna nadcha mi nedovoluje makat naplno. Cafte

Goaaaaaals and Highlights - Video

Cafte Borci,
nevydrzal som, pracoval dlho do noci a tesil sa z vysledku ... hlavne vasho. Skvely zapas, divacka kulisa si to zasluzila, stastny koniec, emocie, ostre suboje, pekne goly (nestihol som vsetky:)). Vydrzte!

https://youtu.be/_xVZLir09g0

ahojte ...

p.s. mato je so svojou otockou frajer tyzdna :)

Re:Goaaaaaals and Highlights - Video

tomi 10:8 to skončilo nakoniec a máš ešte niake goly nahrate ?

Re:Re:Goaaaaaals and Highlights - Video

no .. netusil som ci 9 ci 10. ten 9 boj najlepsi :) ... ine nemam ... chyba mozno tak 3-4 goals. ale tvoje su secky nie :)

Re:Re:Re:Goaaaaaals and Highlights - Video

jeden môj tam ešte chyba ten sekundu do konca :D ale inak to je dobre :)

Re:Goaaaaaals and Highlights - Video

Parada - diky Tomi, uz sa tesime na tvoje obranne zakroky - ked ti to zdravie dovoli ! Niektore goly fakt pekne - ine zas dost stastne, ale stastie praje pripravenym !!!! Zajtra sa vidime na treningu. Cafte

Pridať nový príspevok