Liga - rozpis, výsledky

Bratislavská liga starších prípravkárov BASP 2011/2012 (s r.n. 2000 a mladší)

Tsunami ŠK HARGAŠOVA ZÁHORSKÁ BYSTRICA "M" (vekový priemer : 2002/03)

Ondrej Apalovič, Patrik Bartoš, Juraj Bendík, Michal Blažíček, Filip Čajági, Samuel Gönczöl, Teodor Halás, Igor Andreas Jakubík, Peter Janek, Samuel Jaroš, Alan Kubaský, Roman Mašek, Jakub Mikletič, Hugo Mikudýk, Matej Novosad, Alex Pavlikovský, Jakub Polák, Michal Potočný, Andrej Prepik, Adam Saxa, Jakub Vokál, Šimon Šmajda

Konečná tabuľka sezóny 2011/2012

    M W D L S P
1. ŠK FBK Bogdau Stupava 12 10 1 1 144     21
2. Tsunami ŠK HARGAŠOVA ZÁHORSKÁ BYSTRICA "S"                 VICEMAJSTRI 12 9 1 2 81 19
3. Snipers Bratislava 12 9 - 3 98 18
4. 1.SC Malacky 12 7 - 5 -7 14
5. SCVČ Blueberries Modra 12 3 - 9 -51 6
6. Tsunami ŠK HARGAŠOVA ZÁHORSKÁ BYSTRICA "M" 12 3 - 9 -102 6
7. ŠK SeaHorses Bratislava 12 - - 12 -163 0

1. kolo

18.11.

1

ŠK SeaHorses Bratislava

 

ŠK SeaHorses Bratislava Tsunami ,,S" 2:27
2 ŠK FBK Bogdau Stupava  Snipers Bratislava 13:16
3 ŠK SeaHorses Bratislava Tsunami ,,M"

12:21 

           

2. kolo

29.11.

1 ŠK FBK Bogdau Stupava ŠK FBK Bogdau Stupava ŠK SeaHorses Bratislava 19:1
2 Tsunami ,,S"  Snipers Bratislava 3:2
3 ŠK FBK Bogdau Stupava SCVČ Blueberries Modra 18:1
           

3. kolo

5.12.

1  Snipers Bratislava  Snipers Bratislava SCVČ Blueberries Modra 16:3
2 1. SC Malacky Tsunami ,,M" 11:7
3  Snipers Bratislava ŠK SeaHorses Bratislava 27:1
           

4. kolo

20.12.

1 ŠK FBK Bogdau Stupava ŠK FBK Bogdau Stupava ŠK SeaHorses Bratislava 16:0
2 Tsunami ,,S"  Snipers Bratislava 1:7
3 ŠK FBK Bogdau Stupava SCVČ Blueberries Modra 19:2
           

5. kolo

20.1.

1 ŠK SeaHorses Bratislava ŠK SeaHorses Bratislava Tsunami ,,S" 8:18
2 ŠK FBK Bogdau Stupava  Snipers Bratislava 16:6
3 ŠK SeaHorses Bratislava Tsunami ,,M" 7:8
           

6. kolo

25.1.

1 SCVČ Blueberries Modra SCVČ Blueberries Modra ŠK SeaHorses Bratislava

14:3

2 1. SC Malacky  Snipers Bratislava

4:6

3 SCVČ Blueberries Modra Tsunami ,,S"

2:11

           

7. kolo

6.2.

1  Snipers Bratislava  Snipers Bratislava SCVČ Blueberries Modra 10:4
2 1. SC Malacky Tsunami ,,M"

11:9

3  Snipers Bratislava ŠK SeaHorses Bratislava 25:1
           

 

8. kolo

13.2.

 

1 1. SC Malacky 1. SC Malacky  

ŠK SeaHorses Bratislava

10:1
2 ŠK FBK Bogdau Stupava

Tsunami ,,M"

21:4
3 1. SC Malacky

Tsunami ,,S"

4:12
           

 

9. kolo

6.3.

 

1

ŠK Hargašova Záhorská Bystrica ,,M"

Tsunami ,,M"  Snipers Bratislava 2:16
2 ŠK FBK Bogdau Stupava 1. SC Malacky 16:5
3 Tsunami ,,M" SCVČ Blueberries Modra 6:5
           

 

10. kolo

20.3.

 

1 ŠK Hargašova Záhorská Bystrica ,,S" Tsunami ,,S" Tsunami ,,M" 16:5
2 1. SC Malacky SCVČ Blueberries Modra 3:2
3 Tsunami ,,S" ŠK FBK Bogdau Stupava 6:6
           

11. kolo

14.4.

1

1. SC Malacky

1. SC Malacky ŠK SeaHorses Bratislava 7:1

2

ŠK FBK Bogdau Stupava Tsunami ,,M" 27:1
3 1. SC Malacky Tsunami ,,S" 5:10
           

12. kolo

17.4.

1

ŠK Hargašova Záhorská Bystrica ,,S"

Tsunami ,,S" Tsunami ,,M" 9:1

2

1. SC Malacky SCVČ Blueberries Modra 7:3

3

Tsunami  ,,S" ŠK FBK Bogdau Stupava 4:6
           

13. kolo

24.4.

1 16:40

ŠK Hargašova Záhorská Bystrica ,,M"

Elektrovod ZB

Tsunami ,,M"  Snipers Bratislava 1:22
2 15:50 ŠK FBK Bogdau Stupava 1. SC Malacky 14:1
3 15:00 Tsunami ,,M" SCVČ Blueberries Modra 3:13
           

14. kolo

22.4.

1

SCVČ Blueberries Modra

ZŠ Ľ.Štúra

SCVČ Blueberries Modra ŠK SeaHorses Bratislava 9:1
2 1. SC Malacky  Snipers Bratislava 7:1

3

16:00

SCVČ Blueberries Modra Tsunami ,,S" 1:13