Sezóna sa blíži k záveru

Priateľským zápasom so staršími žiakmi Hurikánu sme sa priblížili k záveru sezóny. V tomto zápase si s chuťou zahrali naši mladší žiaci a Andy The Kolenčík, Mišo The Raczko, Požgy A., Požgy S., Nika, z ktorých niektorí v ďalšej sezóne zvedú súboje s Hurikáncami v súťaži starších žiakov. Vítaná konfrontácia.

K zápasu: V prvej tretine sme začali svižne, len na opačnú stranu:) 0:4. Klasika, kým sa zorientujeme, že už hráme, tak prehrávame. Škoda takýchto zaváhaní, aj keď ide iba o priateľský zápas. Od druhej tretiny sme to už boli my, vo fazóne majstrov BA regiónu - 2:3, 4:2. V súčte posledných dvoch tretín sme vyhrali:). Celkovo to ale dopadlo takto: po 3 x 15 min hrubý čas sme prehrali 6:9 (0:4, 2:3, 4:2).

Príjemným prekvapením bol brankársky výkon všetkých našich troch brankárov, ktorí si rozdelili hrací čas na tretiny. V prvej tretine pokračoval v zákrokoch na "fotku" Paťo Smolinský. Pokračuj v trénigu Paťo, dobrý výkon, pomôcť ti musia aj hráči v poli. V druhej sa predstavil Mišo Raczko, ktorý odchytá väčšiu časť súťaže starších žiakov, čo nás teší. V tretej víťaznej tretine nastúpila Nikola Gulabová "TA FANTASTIKA". Ak by chytávala vo Švédsku bola by častokrát "mač líráre". Aj včera predviedla vynikajúci výkon, tretinu sme vyhrali.